Počet položek: 0 0,- Kč

Oprava kamen

Drobné závady na kamnech opotřebením neminou zřejmě žádného z nás. Materiály, z nichž jsou kamna vyrobena, čelí při provozu podmínkám někdy až extrémním. Rychlý ohřev, často špatný způsob topení a neopatrné zacházení kamnům příliš neprospívá.

Většinou se na kamnech jako první opotřebuje šamotová vyzdívka. Zjistíte-li její poškození, je nutné neprodleně sjednat nápravu. Poškozený díl prohlédneme a zjistíme míru poškození. Většinou stačí poškozený díl opravit tmelem či šamotovou hmotou. Pokud ale dojde k vydrolení či poškození deflektoru (horní díl) musí se nahradit dílem novým. K tomu slouží buď originální náhradní díly nebo speciální desky, které si sami nařežete do potřebných rozměrů.

Oprava kamen - 110156 - Grenamat AS

Grenamat AS

Oprava kamen - 110157 - FERMIT

FERMIT

Komentáře k Oprava kamen

1
24.8.2015 15:34
JDsFGFrXDQ

heheh I dressed up as a nerd on Friday at work I wore glsesas and pigtails and a bum bag (fanny pack to you ) they all thought I was nuts but they love me anyway. oh and btw, you've really inspired me to be more daring in the cropped top department, as I've seen you do it a few times but you always pull it off with class somehow

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací