Počet položek: 0 0 Kč

Teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMA

kliknutím zvětšíte
teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMA
teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMA
ks
doprava zdarma
Kód:NBC/800/400
Výrobce:Kratki
Cena s DPH : 80 320 Kč
DPH:21 %
Sleva:8 924 Kč
Původní cena s DPH:89 245 Kč
Dostupnost:měsíc
Výkon: 10 kW
Kouřovod : 200 mm
Hmotnost: 275 kg

 

 

Třístranná prosklená vložka NBC (NBU) kombinuje jedinečnou estetiku a výjimečné funkční vlastnosti. Kromě vizuálních vlastností krbové vložky zaručuje efektivní vytápění místností a ekologické spalování dřeva. Díky použití moderních materiálů a inovativních technických řešení se vyznačuje neobvyklým vzhledem a intuitivním ovládáním. Jednou z mnoha výhod je možnost připojení přívodu venkovního vzduchu. Elegance podtržena dekorativním prosklením. Integrovaný rodičovský zámek, který chrání před neoprávněným otevřením dveří.

Spalovací komora vložky je vyložena keramickým žárobetonem. Instalované dekorativní sklo má certifikát kvality a bezpečnosti, je s černým lemováním, překrývajícím rám dvířek, opticky rozšiřujícím čelo vložky.

Rám dvířek je vyroben z uzavřeného profilu, což znamená, že jsou stabilní a odolné vůči napětí, ke kterému dochází při provozu při vysokých teplotách. Těsnění dvířek je umístěno ve speciálně profilované drážce, která zajišťuje jeho správnou přilnavost a zabraňuje vypadnutí během provozu.

Vynikající těsnost vložky je zaručena pevnými svary vyrobenými v ochranné atmosféře.Ocelové prvky jsou řezány laserem pomocí nejmodernějších strojů a poté ohýbány na CNC strojích.

Krbová vložka splňuje požadavky na Ekodesign a standard BImSchV 2.

Přikládací dvířka s protizávažím – ocelová lana pracují ve vedení čtyř ložisek, díky čemuž je hmotnost dveří rovnoměrně rozložena. Pohybují se podél posuvných vedení instalovaných v rámu dveří, což zaručuje lehký, tichý a bezporuchový provoz. Díky sníženému ložisku topeniště můžete naložit velké množství dřeva najednou. Další mechanismus, který umožňuje oboustranné otevírání bočních skel, usnadňuje čištění.

Krbová vložka je vybavena systémem čistého skla -  proud vzduchu je distribuován rovnoměrně, oplachuje sklo a minimalizuje znečištění. To vám zaručí dlouhodobě čisté sklo dvířek.

Údržba krbové vložky je snazší díky instalovanému roštu a popelníku. Díky nastavitelným nožkám a hrdlu kouřovodu, stavitelnému v libovolném úhlu od 0°do 360°, lze použít v různých montážních podmínkách.

Účinnější spalování a delší stabilita teploty díky vyzdívce spalovací komory TERMOTEC, materiálu akumulujícího teplo, který zvyšuje teplotu ve spalovací komoře. Kromě toho jeho hladký bílý povrch vypadá uvnitř krbu velmi působivě.

Systém trojitého provzdušnění spalovací komory, díky kterému je spalování dřeva ve vložce ekologické a hlavně hospodárné.

Primární vzduch je do vložky přiváděn z vnějšku díky zabudovanému přívodu vzduchu o pr.125 mm. Nastavení se provádí pomocí škrticí klapky s jedním regulátorem umístěným pod dveřmi, což eliminuje nesprávnou obsluhu. Celý mechanismus funguje velmi tiše a bez problémů.

 

 

Technické parametry:

Jmenovitý výkon: 10 kW

Regulovatelný výkon: 5-13 kW

Rozměry (VxŠxH ) : 1470x876x637mm

Hmotnost: 275 kg

Účinnost: 83%

Průměr kouřovodu: 200 mm

Emise CO: 0,06%

Teplota spalin: 191°C

Palivo: dřevo

Potřebujete poradit ? teplovzdušná krbová vložka Kratki NBC 10 800/400 Gilotina třístranné prosklení s výsuvem DOPRAVA ZDARMA

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam