Počet položek: 0 0 Kč

Teplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMA

krbová kamna Kratki FALCON 9

kliknutím zvětšíte
Teplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMA
Teplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMATeplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMATeplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMATeplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMATeplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMATeplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMA
ks
doprava zdarma
Kód:FALCON
Výrobce:Kratki
Cena s DPH : 35 022 Kč
DPH:21 %
Sleva:2 636 Kč
Původní cena s DPH:37 658 Kč
Dostupnost:měsíc
Výkon: 10 kW
Kouřovod : 150 mm
Hmotnost: 132 kg

FALCON jsou moderní kamna s panoramatickým prosklením. Moderní technické řešení zaručuje hospodárné a ekologické spalování.  Kamna jsou navržena speciálně pro nejnáročnější zákazníky, vzbuzují vášeň, přitahují pozornost svojí originalitou a čistotou formy. 

Topeniště je velmi dobře utěsněno a kamna jsou osazena hrdlem pro přívod externího vzduchu (pr.100mm, připojení spodní nebo zadní stranou), což umožňuje použití i v objektech s rekuperací. Kamna FALCON splňují požadavky Ekodesignu a německého standardu BImSchV2, určujícího limity emisí CO. Topeniště je vyloženo speciální vyzdívkou TERMOTEC z keramického žárobetonu, který akumuluje teplo a zvyšuje teploty v topeništi. Systém dvou deflektorů prodlužuje dráhu spalin a zvyšuje účinnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizaci emisí škodlivých látek do atmosféry. Nastavení výkonu se provádí jedním prvkem, ovládajícím přívodní klapku, což eliminuje případné chyby obsluhy. Mechanismus je velmi tichý a spolehlivý. Do topeniště je vzduch přiváděn třemi cestami – primární pod rošt, sekundární jako vzduchová clona na oplach skla dvířek (který znesnadňuje usazování nečistot) a terciální přes otvory v zadní stěně topeniště.

Údržba kamen FALCON je snadná díky vyjímatelnému roštu a popelníku, přikládání usnadňuje snížené dno topeniště. Vývod kouřovodu na horní i zadní straně kamen rozšiřuje možnosti instalace podle Vašich potřeb. Pod dvířky topeniště je další uzavíratelný prostor, ve kterém je skrytý přívod externího vzduchu, otevírání a zavírání těchto dvířek se provádí jemným stlačením.

 

jmenovitý výkon  10kW

rozsah výkonu  8-13kW

účinnost  82%

rozměry  VxŠxH 1057x550x450mm   

průměr kouřovodu    150mm

hmotnost  132kg

palivo    dřevo

materiál    ocel

vystýlka topeniště  Termotec

emise prachu  38mg/Nm3

emise CO (při 13% O2)   0,07%

hmotnostní průtok spalin  11g/s  

teplota spalin  215°C

 

 

 

Potřebujete poradit ? Teplovzdušná krbová kamna Kratki FALCON 9 panoramatické sklo sklo DOPRAVA ZDARMA

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam