Počet položek: 0 0 Kč

Články

Vzhledem k tomu, že kotel si nepořizujeme každý den, ale na delší časový úsek, je potřeba tomuto výběru věnovat dostatečnou pozornost. Je potřeba si ujasnit co všechno od kotle očekáváme, zda s ním chceme objekt jen vytápět, jakým topným systémem, nebo zda řešíme i přípravu teplé vody. Ideální je tyto záležitosti konzultovat s projektantem topných systémů přímo na místě. Neočekávejte fundované poradenství od někoho po telefonu.
Vzhledem k tomu, že v případě plynového nebo elektrického kotle se jedná o vyhrazené technické zazízení, doporučujeme svěřit montáž obborné instalační firmě. Tato firma Vám dodá kotel včetně potřebného příslušenství a dalšího vybavení k provozu kotle potřebného (odtah spalin, připojovací armatury, uzavírací ventily, filtry a pod.) a provede odbornou montáž kotle. Před samotným spuštěním kotle musí instalaci kotle zkontrolovat autorizovaná servisní firma (Menu servis, sekce Servisní síť), která zároveň provede odborné uvedení kotle do provozu a potvrdí Záruční list výrobku.

Upozornění: Bez odborného uvedení výrobku do provozu a potvrzení Záručního listu autorizovanou servisní firmou zákazník ztrácí nárok na záruku. Více informací v sekci Záruční podmínky.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací